$=18.6475 | €=19.3464

  Binbirteknik.com web adresine girdikten sonra ana sayfa da sağ üst köşede yer alan Oturum Aç/Kayıt Ol butonundaki Kayıt ol yazısının üzerine tıklayınız. Gelen ekranda belirtilen bilgileri giriniz ve kayıt olunuz.
  Şifrenizi unuttuysanız eğer, şifre sıfırlama işlemi yaparak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
  Profilim kısmından şifre değişiklik işleminizi yapabilirsiniz.
  Evet alışveriş yapmanız için üye olmanız gerekmiyor.
  BinbirTeknik.com web sayfasında satılan ürünlerde iade bulunmamaktadır. Bizden kaynaklı hatalarda Binbirteknik.com iade formu doldurarak kolayca iade edebilirsiniz. Ürününüz iade sürecinde mutlaka fatura ile birlikte iletilmelidir.
  Hesabım” kısmından “Siparişlerim” kısmına girmeli ve üstte yer alan “İptal Et” butonuna tıklamalısınız.
  Sipariş vermek istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin. Teslimat Adresi olarak daha önce kaydettiğiniz bir adresi seçin ya da yeni bir adres ekleyin. Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucukları işaretlemenizin ardından “Siparişi Tamamla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
  BinbirTeknik.com üye olduktan sonra ilk siparişinizde girdiğiniz adres kayıt edilir ve daha sonraki siparişlerinizde tekrar girmenize gerek kalmaz. Yeni bir adres eklemek istediğinde ise yeni adres ekle butonuna basarak yeni adresinizi girebilirsiniz.
  www.binbirteknik.com üyeleri, ürün siparişlerini verdikten sonra ‘Kapınıza Teslim’ nakliye tipini seçtiği takdirde, ürünlerin sevkiyatına kadar sevkiyatla ilgili hiçbir sürece dahil olmaz.
  BinbirTeknik.com’un kendilerine özel sunduğu geniş ödeme seçeneklerinin herhangi birinden dilediğini seçebilen.
  Binbirpara, İstanbul Teknik İnşaat Sanayi ve Anonim Şirketi’nin e-ticaret sitesi olan www.binbiteknik.com ‘a kayıt olan bayilerinin, yaptıkları alışveriş tutarları üzerinden kazanılan bir hediye puanıdır.
  www.binbiteknik.com sitesine üye olan müşteriler, siparişleri sistem tarafından onaylandığı anda sipariş tutarı üzerinde (KDV hariç) Bluepara kazanırlar.
  Puanlarınızı dilediğiniz markadan özgürce kullanım hakkı tanımaktadır.(Markalar)
  Hayır yoktur. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
  Bluepara Momento Kartta yer alan mağazalarda ve e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz.(Markalar)