Üye Olun, Üyelerimize Özel Avantajlardan Faydalanın
Kategoriler

Hakkımızda

AMACIMIZ İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK, KAZANCINIZI ARTTIRMAK…

Binbirteknik.com, İstanbul Teknik İnşaat A.Ş. tarafından, inşaat sektörü profesyonellerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirilmiş, Türkiye’nin en büyük yapı marketi e-Ticaret platformudur.

İstanbul Teknik İnşaat A.Ş. 1998 yılında kurulmuş, %100 Türk sermayeli, üretim ve mühendislik çözümleri firmasıdır. ( Daha detaylı bilgi için tıklayınız  www.istanbulteknik.com/tr/hakkimizda )

Binbirteknik.com, başka e-Ticaret platformlarında bulamayacağınız, sadece inşaat sektörü profesyonellerini hedefleyen ve onlara hizmet veren bir çok yenilik sunmaktadır.

Binbirteknik.com’da sektörün önde gelen markalarını bir arada bulabilir, farklı yerlerden siparişler oluşturmaktan kurtulursunuz. Artan siparişler oranında düşen fiyatlar, her alışverişinizden BluePara kazanma fırsatı, profesyoneller için geliştirilmiş ödeme alternatifleri, maliyetleri en aza düşüren nakliye çözümleri, seçtiğiniz ürünün benzerlerini aynı anda karşılaştırma fırsatı bunlardan bazıları.

Sizlerin öneri ve destekleri ile sürekli kendisini yenileyen binbirteknik.com’un sizin de işinizi kolaylaştırması, kazancınızı arttırması dileği ile.